Artık Susma 14 Eylül 2017 4. Bölüm izle

Tek Parça Youtube 5. Bölüm izleYorum Yazın


Artık Susma 14 Eylül 2017 Perşembe 4. Bölüm Showtv'de Son Bölüm başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  ALI - (IRANLI)Yorum 14:12 Ekim 7th, 2017 de Yazılmıştır..

  MURAD VE HALE KONUSU EKRANLARA ÇEKIBDE INSANLARI BUNDAN ÇOK BIR BIRINDEN RENCIDE ETMIYIN . SAHTE DIZILERDEN SEYRICILER BIKMIŞ.. REYTING KONUSUNDA SIZE BAŞARILAR DILERIM .

  ALIYorum 19:27 Ekim 12th, 2017 de Yazılmıştır..

  öNCE SELAM . HAYIRLI YAYINLAR , EFENDIM RICA EDERIM BIR ÜNNÜ SANTÇININ USTUNE BU KADAR GEDILMEZ .

  ALI - (IRANLI)Yorum 23:49 Ekim 13th, 2017 de Yazılmıştır..

  Hayirli gunler hayrli yayinlar. EFENDIM reyting kunusunda size devamli başarilar dilerim. morad kardaşim INŞAALLAH DNA SONUCU SIZI ANNEZE KAVUŞTRACAK. 40yil sabr etmisen eyer , lutfen bir az saygli ve temkinli davranin . 100% büyuk sorunlar anne için varimiş. yolunuz ve bahtiniz açik olsun. (guny – azerbaycan )

  ali i.rYorum 01:02 Ekim 20th, 2017 de Yazılmıştır..

  onceden turk kardaşlarima ve tum turk dunyasina selam saygi’larimi iletiyorom . őzel olarak : en çok sevdiyim üzbek- kirkiz – tatar – turkemen- türkustan- ahska- lezgi.. balkan ve őyģur hatta müğulistan . siteni yazan ve tum halka hizmet eden kardaşlardan teşekkur etmek bizim gorevimizdir . ünnü yazici ,, murad ve anne ilişkilerin bozmakda nehayet addimlarini atmakla divarlarin hepsini bir bir yika yika gelmiş . çerçuveler hepisi yerinden oynamiş . Bence ünnü yazici ruman kitabinin kalaninida evlerinde yazmasi iyi olar. ne huzunnu turku var ne de şarki. tum insanlar yavaş yavaş piskoloji tedavi olmaya hazlaşsinlar . eff edersiniz benim yazmam pek de iyi degil , seyrici olarak GUZGU KIBI SIZE EKS ETDIM . Saglik ve başarilar dilerim . gule gule. Lutfen sansor neden?

  Ali I.RYorum 08:01 Ekim 22nd, 2017 de Yazılmıştır..

  selam turkiye. Iyi gunler. Cenabi Allah ‘dan hepinize şadlig huramanlig saglik ve bul ruzi isterim . Dilerim Insanlar arasinda kavga huzursuzlog ve husumet olmasin. neden bu son dünemler tuplum bozulmuş hale gelmiş . Insanlar bir birine destek vermeli. Yollariniz açig olsun. derdi olanlar Allahdan şifa bulsun inşallah . Allah hepimizi korusun .

  Ali-IRYorum 23:43 Ekim 28th, 2017 de Yazılmıştır..

  BUYUK TURK MILLETI : CUMHURIYYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN . YENI TURKIYENIN KURUCUSU ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL PAŞA ATA TURK NURLAR IÇINDE YATSIN .

  ALI- IRYorum 00:03 Kasım 26th, 2017 de Yazılmıştır..

  turk kardaşim saygilarimi eletirken , soriyorum neden bir söz yazibda ilgi gosteren olmadi . kesilmiş Dal öz soyunu Ariyabilmezmi ?

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle