Kısmetse Olur 171. Bölüm izle 9 Mayıs 2016

Kısmetse Olur 9 Mayıs 2016 izle Pazartesi 171. Bölüm Fragmanı, Kısmetse Olur Son Bölüm izleyin yayın saatinde canlı olarak yayın bitimi sitemizden full hd tek parça izleyin

Yorum yapın
  AnonimYorum 22:24 Mayıs 8th, 2016 de Yazılmıştır..

  Semih sen kendini ne sanıyorsunki. Sanki Nur özel senin için gelmiş. Eğer Nur senin için gelseydi senin ona verdiğin kolyeyi takardi. Senin son Zaman’larda sergilediğin hal ve hareketler ve konuşmaların seni çok itici yaptı ve halkın gözünde çok düştün. Resmen Melis’in oyuncağı oldun. Nur senin gibi dengesizi alıp ne yapacak.

  melek soydereYorum 08:49 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  ilk onge merhoba adim melek cansel seni kok seviyorum eserle kok yakisiyosunuz kimsenin dediyine takmayin melis ve dani diyorlarya strateji yapiyosunuz halka oynuyosunuz asil onlar halka oynuyorlar bitanem hazem ve emre sizi kok seviyoruz ama kimsenin sozuyle gitmeyiniz nur senin yeniden eve geri domene kok sevindik insalah sakin semihle oluyum deme semih ne istediyini bilmiyo melisgik sana gelinge cok hadini asma yazik olur

  melek soydereYorum 08:57 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  melis hadini cok asiyosun amma birisi senin hadini bildirmesi lazim yaaa canes eser sizi cok seviyoruz diyolarya halka oynuyorsunuz asil onlar oynuyorlar bebeyim erdem geri don nolur sen ve nur cok guzel yakisiyosunuz yaa tankut dani batu ayca mehtap napiyosunuzya ve melis karsanba pazarina kevirdinizya gidinya nefred ediyorum sizden sikildim sikildim

  melek soydereYorum 09:54 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  Semih.kendinicokiyi.oyuncak.etmisin.melisin.oyuncaagisin.sen

  AnonimYorum 10:46 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  Ya semih oyuncak falan diyil aslinda melis hasta anlayin

  AnonimYorum 14:55 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  Semih Nur seni hiç kötü Ada’m yapmadı çünkü sen kendin kendini ilk proürama geldiğinde kötü yansıtın ve tutarsız davrandın ve daldan dala atladın. Bir daha yok Nur mağduru oynadı yok Nur beni kötü Ada’m gösterdi falan filan. Asıl eğer bakarsan Nur’un sayesinde biraz sevgi aldın halktan çünkü Nur seni seçtiği için bizde seni kabulendik.Semih sen bir dön ve kendi hal ve hareketlerine ve konuşmalarını biraz düzelt çok itici duruyorsun son Zaman’larda.

  EmineYorum 20:19 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  Şu Melis denen ruh hastasını ekrandan görmekten biktık. Melis delis’i bizim Türk örf ve adetlerini hiç almamiş. Evine gelen misafire küstahlık yapan bir kişilik. Yeni damat adsyı Onur geldiği gün o ne biçim bir tavır bizim Türk gençliği böyle mi olmuş yazık!!!Melis birde gelin adayı olacak bin şahit lazım.Bu ilk defa olmuyor çok Zaman Melis eve gelen misafirlere küstahça davranıyor bu bizim gençliğimize çok kötü bir örnek lütfen şu gençlerimize kötü örnek olan ruh hastası Melis’i artık eleyin!!!!!!

  minaYorum 20:21 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  cansel cadısı ve eser takımı,ne ayaksınız anlamadık,allah aşkına gidin dünyayı gezin ekranda olmayın artık,ne sesinizi duymak ne yüzünüzü görmek istemiyoruz..

  hakanYorum 20:21 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  mehtap mikropsun sen

  minaYorum 20:27 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  cansel eser berbatsınız,umarım en kısa zamanda defolup gidersiniz,sizi ekranda görmek bile istemiyoruz..

  minaYorum 20:38 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  eserin bu kötü oyunculuğu ne olacak ya..ağladı olmadı..zırladı olmadı..romantiği oynadı olmadı..durup durup tartışma çıkardı olmadı..en sonunda olay birşeymiş gibi akvaryuma girdi,onuda beceremedi zaten..

  monikaYorum 21:10 Mayıs 9th, 2016 de Yazılmıştır..

  Nur seni choooook seviyoruz

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle