Kısmetse Olur 191. Bölüm izle 1 Haziran 2016

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play


631x100

Kısmetse Olur 1 Haziran 2016 izle Çarşamba 191. Bölüm Fragmanı, Kısmetse Olur Son Bölüm izleyin yayın saatinde canlı olarak yayın bitimi sitemizden full hd tek parça izleyin

insta
Yorum yapın
  cok adi bir programYorum 18:08 Mayıs 31st, 2016 de Yazılmıştır..

  ben artik bakmayi biraktim cinu hic adil degil melisin hik bir gelen buguye anneye sygisi yok

  filiz karcıYorum 01:13 Haziran 1st, 2016 de Yazılmıştır..

  emre kendini ne zannediyor her şeyi ben biliyorum havalarında ama boş tankutun ilişkisini kıskanıyor çünkü kavgasız seviyeli terbiyeli bir ilişkileri var emrenin kız arkadaşı sinir hastası ödülü kazanmak için ona sabırlı davranıyor oda biliyor onunla yapamayacağını ama bu saatten sonra yapacak birşey yok emreye allah kolaylık versın. orda endüzeyli iyi gidenler tankut daniella . nur .emre.batuhandır.

  bənYorum 11:51 Haziran 1st, 2016 de Yazılmıştır..

  Emreyi emrecik eden hazal evlendikden sonra ne yapıcak kim bilir korkmuyormu emrenin ailesi

  AnonimYorum 00:41 Haziran 2nd, 2016 de Yazılmıştır..

  Şu Melis delisini artık ağlayarak ekranda görmekten bıkınlık geldi. Tankut’un dediği gibi Semih bir takntı olmuş ona her şeyi hep elde etmeye alışmış zengin züppesi. Yeter ya şu dengesizi artık eleyin yoksa ya kendine yada başkasına zarar verecek. Melis derhal tedavi görmesi için Bakırköy ruh ssğlığı hastanesine yarırılması gerekiyor ve teyzesinide aynen. Neyfi öyle Cansel’in üstüne yürümesi korktuk izlerken. Zaten yağlı güreşçi gibi korkunç. Zaten Melis’in kimden bu saldırgan genleri aldığı belli oldu.

  ayten kıranYorum 17:29 Haziran 6th, 2016 de Yazılmıştır..

  Ben hazal ın hasta olduğunu düşünyorum alllah emre ve ailesine yardm etsin ruhu hasta kizin

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle