Müge Anlı 1 Şubat 2016 izle

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

İÇERİK KALDIRILMIŞTIR

Bu İçerik Telif Haklarından Dolayı Kaldırılmıştır

631x100

Müge Anlı Son Bölüm 1 Şubat 2016 Pazartesi Atvde başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

insta
Yorum yapın
  arzuYorum 22:33 Şubat 1st, 2016 de Yazılmıştır..

  ali yaşar Allah cezanı versin gelinine göz diken ahlaksız, ne gariptir ki karşılıkta bulmuş galiba.bu çocuklar bunlara nasıl göz yummuşlar anlayamıyorum işin içinde saklanan bir şey mi var. kardeşlerinin hanımı babaları ile kimse oralı olmuyor.Zavallı Ayla hanım karşı çıkıyor dayak yiyor kocasından,gelini de küsüyor.Ali yaşar cezaevine, diğerleride tedaviye gitmeliler.Nalet aadam herkesi mahvetmiş.

  ImralYorum 01:28 Şubat 2nd, 2016 de Yazılmıştır..

  Muge anli seni seviyorum anliyorum katili o zavalli kiz icin bulmak istiyorsun ama nafile ordaki yani o yorenin savcisi bence cok akilli bunlari topluca butun aileyi mahkum etti yerlerde surunuyorlar herkes onlardan nefret ediyor kimse onlari kaile almiyor arkalarindan guluyor sizin prokramin sayesinde de herkes onlari tanidi bence o kadar rezil oldular ki olenin kani yerde kalmadi bu benim dusuncem sadece ahmeti aciyorum hem 2 kucuck cocugu gerisi bos .

  trabzonluYorum 06:37 Şubat 2nd, 2016 de Yazılmıştır..

  müge bhanim sende cok sacmalamaya basladin senin kizin gitmis baskasindan cocuk yapmis sende ona bakacaksin öylemi güldürme beni mezhebi genis olan bakar ancak neyi savunuyorsun sen ??????????

  AnonimYorum 13:57 Şubat 2nd, 2016 de Yazılmıştır..

  Evet ya çok çirkin bir şey ahlaksız adam bide inkar ediyor.

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle