Müge Anlı 31 Mart 2016 izle

Müge Anlı Son Bölüm 31 Mart 2016 Perşembe Atvde başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
    nuray topalYorum 22:32 Mart 31st, 2016 de Yazılmıştır..

    19 yıldır çocuğu için uğraşan anne haklı bazı şeyler yerine oturmuyor .çünkü bir tokat vurdum düştü kafasını çarptı öldü dediği çocuğu bu olay olmadan önce aynı gün ellerini, ayaklarını ve ağzını bantlıyor çünkü o daha önceden planlamış bazı şeyleri, ne tesadüf ki elleri ayakları bağlı olduğu kurtarıldığı gün tekrar başka bir şekilde ölümle sonuçlanıyor. bence bu olayda doğru olmayan gizli kalan bir şeyler var. lütfen o annenin gözyaşlarını dindirin müge hanım bugüne kadar yapmış olduğunuz her şey için size ve ekibinize minnettarız allah sizi başımızdan eksik etmesin. sizin gibi daha çok müge anlılara iğtiyacımız var bu ülkede. siz ve sevdikleriniz allaha emanet olun .

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle