Müge Anlı 5 Kasım 2015 izle

Müge Anlı 5 Kasım 2015,Müge Anlı 1498. bölüm izle,Müge Anlı 5 Kasım 2015 canlı izle,Müge Anlı 5 Kasım 2015 full hd tek parça 720p,1080p hd izle

Yorum yapın
    AYorum 00:46 Kasım 6th, 2015 de Yazılmıştır..

    Bu milletin Müslüman bir ülkede bu kadar içler acısı durumda olması beni çok üzüyor.Neyi noksan bırakıyoruz bu kadar evladımız tecavüz,zina,cinayet içinde herkes birbirine karışmış. Aklım seyrederken almıyor.Bu konuşan Çam ailesi çocukları birbirinden karakterli çocuklar yazık ki harcanmışlar.Artık test sınav peşinde koşmayıp çocukların ahlaki değerleri içselleştirmesi için çaba sarfetmemiz lazım.Çocuklar artık kaldıramayacakları anlayamayacakları küçük yaşlarda cinsel içerikli görüntülere ulaşıyor.Birbirlerine uygulamaya çalışanlar,görüntü çekip tehditle tecavüz edenler bizim bu yaşta bilmediğimizi çocuklar biliyor.Artık sözde Müslüman gibi görünmek yerine insan denilen varlığın nasıl yaşaması gerektiğini gerçek Müslümanlığın nasıl olduğunu göstermemiz gerek.Bu ciğersiz insanlara her gün Nasıl katlanıyorsunuz?

Web Sitemize Yabancı Dizi (Hintçe) TR Altyazı Çevirmenleri Aranmaktadır.
İletişim için [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz
Yerli Diziler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 1 iş günü içinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle