Survivor All Star 41. bölüm 28 nisan 2015

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

Survivor All Star 41. bölümü 28 nisan 2015’de Survivor All Star Varmısın yokmusun yarışması kaldığı yerden devam etti. Dün Merve ve Nadya oynamıştı bugün ise kaldığı yerden devam etti.
 
3.Yarışmacıyı belirlemek için sorulan soru Bu Sezon survivor all starda oynanan en uzun parkur kaç metre sorusuna en yakın cevabı 155 metre ile Doğukan Manço vererek 3. yarışmacı Doğukan Manço oldu ve Yarışma sonucunda Doğukan Manço Yarışmadan 100 Pezo aldı.
 
4.Yarışmacıyı belirlemek için sorulan soru Şu anda bulunduğumuz bu nokta (dominik) tv8 binasına kaç km uzaklıkta sorusuna en yakın cevabı 10 bin km ile Bozok vererek 4. yarışmacı Bozok oldu ve Yarışma sonucunda Bozok Yarışmadan 750 Pezo aldı.
 
Ve bu sonuçlarla varmısın yokmusundan en çok para kazanan 23.100 pezo ile Ünlüler oldu ve yemek ödülünü Ünlüler kazandı.
 
Ünlüler 23.100 Pezo ile Gönüllüler ise 10.750 pezo ile alışveriş yapmaya hak kazandı.
 
Tüm yarışmacılar tek tek duş alarak iki takımda kuaför ve makyaja girerek adada buluşuyorlar. ilk olarak iki takım oyuncularıda farklı kişilerle ayrı masalarda oturarak birbirleri hakkında dedikodu yapmaya başladılar.
 
Daha sonra tüm yarışmacılara rexona bilellik takıldı. Bu bileklik sayesinde tüm yarışmacılar kaç km koştu kaç kalori yaktı vs belirlenebilicek.
 
Tüm Yarışmacılar bilekliklerini taktıktan sonra yemek yemeye başlar. Ve herkes bolca bir ziyafet çeker.
 
Survivor All Star Tüm Yarışmacıları Yok böyle dansa katılcaklar. Yarışmada jüri olarak Acun,Hadise ve Alp Oldu. Yarışmayı kim kazanırsa önümüzdeki sene survivorda birleşme partisinde davetli olarak gelmeye hak kazanıcak.
 
Bu şekilde tüm yarışmacılar profosyonel partnerleri ile birlikte Performanslarını dansta sergilediler. Ve 29 Puanla Hilmicem Survivor All Star Yok böyle dans yarışmasında 1. oldu. Bu 1.liğin sayesinde Önümüzdeki sene Survivor Birleşme Partisine Davetli olarak gelmeye hak kazandı.
 
Tüm Yarışmacılardan Sonra Survivor All Star Hadise Rüzgarı esmeye başladı. Hadise Söylediği Şarkıları ve Dansı ile Tüm Yarışmacılara Eğlenceli Vakitler Geçirmesini Sağladı.
 
Survivor All Star 42. bölüm 29 nisan 2015‘de Tüm Oyuncuları Büyük bir süpriz bekliyor. Adada Tüm Yapılan Herşey yıkılmış vaziyette bulunuyor. Adalar birleştiği için herşey yıkılmış vaziyette bulunuyor. ve tüm oyuncular herşeye sıfırdan başlıyor. Survivor All Star 42. bölüm‘ü yine sitemizden izleyebilirsiniz.
 
Survivor All Star Birleşme Partisi,Survivor All Star Dans,Survivor All Star Dans Yarışması, Survivor All Star Hilmicem Dans, Survivor All Star Birleşme, Survivor Birleşme Partisi, Survivor Birleşme, Survivor adalar birleşmesi..
 


631x100

Survivor All Star Canlı izle, Survivor All Star Acunn, Survivor All Star 28 nisan 2015, Survivor All Star izle, Survivor All Star 41 tek parça

insta
Yorum yapın
    cerenYorum 16:42 Aralık 31st, 2015 de Yazılmıştır..

    birlesme partisinde her kesin guleryuzlu

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle