Survivor All Star 42. bölüm 29 nisan 2015

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

Survivor All Star 42. bölüm 29 nisan 2015‘de Tüm Oyuncuları Büyük bir süpriz bekliyor. Adaların birleşmesi sebebi ile Adada Tüm Yapılan Herşey yıkılmış ve atılmış şekilde gören ünlüler büyük bir şok yaşıyorlar. .Survivor All Star Anıl Uzun bir aradan sonra Bu akşamki 42. bölüm‘ünde Oyunlara katılıyor.

 

Survivor All Star Ünlüler ve Survivor All Star Gönüllüler sıfırdan kendi barınaklarını yapmaya başlıyorlar. Tüm Survivor All Star Yarışmacıları Asıl All star Şimdi başladığını belirtiyorlar.

 SURVİVOR ALL STARI HEMEN YAZILARIN ALTINDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ..

Bu akşamki ödül oyununu kazanan takım sevdiklerinden gelen videoları izleyebilicekler. Bu akşam uzun bir aradan sonra Survivor All Star Anıl oyunlara katılıyor.

 

İlk Olarak Sembol oyunu kızlar ile başladı. Ve Sembol oyununu kızlarda Merve Aydın Kazandı.
Daha sonra Sembol oyununa Erkekler Başladı. ve Sembol oyununu erkeklerde Hilmicem Kazandı.

 

Sembol oyunundan sonra Ödül oyunu başladı. Oyun skoru eşit derecede ilerledi.ve oyun skoru 3-3 e geldiğinde uzun bir sakatlık döneminden sonra Survivor All starda ilk defa oyuna başladı ve rakibi bozok oldu. Oyunda oldukça hızlı ilerleyen anıl Sembol atma alanına ilk gelen oyuncu oldu ama sembolleri birtürlü demire atamayınca Oyunun kazananı Bozok oldu.

 

Oyun aynı eşitlikte giderken Ünlüler biraz farkı açmaya başladı. Skor En son Ünlüler 6 Gönüllüler 8e geldiğinde Serenay ile Nadya karşı karşıya geldi. ve Oyundan Serenay Galip gelerek skoru Ünlüler 7 Gönüllüler 8 oldu.Daha sonra Hasan ile Hakan karşı karşıya geldi. ve Oyundan Hakan Galip gelerek skoru Ünlüler 8 Gönüllüler 8 yaparak beraberliği yakaladılar.. Daha sonra ise Pascal ile Turabi karşı karşıya geldi. ve Oyundan Pascal Galip gelerek skoru Ünlüler 9 Gönüllüler 8 yaparak Ünlüleri  Müthiş bir geri dönüş ile 8-4 den gelerek 9-8 ile Tekrar öne geçirdi. Daha sonra Doğukan ile Bozok karşı karşıya geldi. ve Oyundan Bozok Galip gelerek skoru Tekrar eşitledi ve Ünlüler 9 Gönüllüler 9 yaptı. Bu aşamadan sonra kim kazanırsa ödül onun olcaktı. Ve Son aşamada Sahra ile Serenay Karşı karşıya geldi. Bu dakikalarda nefesler tutuldu. Heyecan doruktaydı. ve oyunun kazananı Sahra oldu ve Büyük ödülün Sahibi GÖNÜLLÜLER oldu. Geçen haftalarda oynanan sevdiklerinden gelen fotograflar oyununda ünlüler kazanmıştı. şimdiki sevdiklerinden gelen oyunuda gönüllüler kazanarak 2 tarafta bir nebzede olsa sevdikleri ile hasret gidermiş oldu.


631x100

Survivor All Star Canlı izle, Survivor All Star Acunn, Survivor All Star 29 nisan 2015, Survivor All Star izle, Survivor All Star 42 tek parça

insta
Yorum yapın
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle