Survivor All Star 43. bölüm 2 Mayıs 2015

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

Survivor All Star Sevdiklerinin Videosu Oyununu Kazanan Gönüllüler Takımı Hep birlikte videoları izleyerek duygusal anlar anlar yaşandı.
 
Survivor All Star’da Ödül oyunu olarak Karacadan Muhteşem bir Akşam yemeği oluyor. Bu menüde : Domates çorbası, Tavuk çevirme, Adam başı yarım tavuk, Bulgur pilavı, Kızarmış peynir, Patates Kızartması, Yoğurt ve Sütlaç oluyor.
 

 
Survivor All Star Ödül Oyununda Yine Yeni Bir oyuna imza attı. Oyunda ilk olarak Hakan ile bozok karşı karşıya geldi ve Oyunu Hakan Kazandı. 1-0 Sonrasında Begüm ile Merve Karşı karşıya geldi ve Begüm Kazandı. Skor 1-1 Oldu. Daha sonra Hilmicem ile Doğukan karşı karşıya geldi ve Oyunu Hilmicem Kazanarak Skoru 2-1 Yaptı. Daha sonra Nadya ile Berna karşı karşıya geldi ve Bu oyundan Kazanan Berna oldu ve skora tekrar eşitliği getirdi. 2-2. Bu oyundan sonra Turabi ile Pascal karşılaştı ve oyunu kazanan Turabi oldu ve Gönüllüler tekrar 3-2 ile öne geçti. Daha sonra serenay ile sahra karşılaşır ve sahra kazanır skor 4-2. Daha sonra Hasan ile Anıl Karşılaşır ve Hasan Kazanarak Farkı açar ve skor 5-2 Olur. Daha sonra Doğukan ile bozok karşılaşıyor. ve bu karşılaşmadan doğukan önde çıkıyor ve Skor 5-3 Oluyor. Bu oyundan sonra Berna ile begüm karşılaşıyorlar ve oyunu kazanan Begüm oluyor. Ve skor Gönüllüler 6-3 Ünlüler oluyor. Daha sonra Hakan ile hasan karşılaşıyor, bu oyunu hakan kazanıyor ve skor 6-4 oluyor. Daha sonra merve ile sahra oynadı ve merve kazanarak skoru 6-5e getiriyor. Daha sonra turabi ile anıl karşılaşıyor, oyunu kazanan Anıl oluyor ve skoru beraberliğe getiriyor.. bu şekilde skor 6-6 oluyor. Daha sonra serenay ile nadya karşılaşıyor, bu oyundan serenay önde çıkıyor.Bu şekilde ünlüler tekrar mükemmel bir geri dönüş yaparak 7-6 öne geçiyor. Bu skordan sonra Hilmicem ve Pascal karşılaşıyor. Bu oyundan Hilmicem önde çıkarak tekrar skora beraberlik geldi. 7-7. Bu beraberlikten sonra en iyi 2 kız ve en iyi 2 erkek seçildi. ve kızlardan berna ile begüm karşılaştı oyunu kazananı berna olarak skor 8-7 ye geldi. Erkeklerden ise doğukan ve hilmicem karşılaştı. Bu oyundan da doğukan önde çıkarak skoru Ünlüler 9-7 Gönüllüler yapıyor. Daha sonra hakan ile hasan karşılaşıyor. Ve oyundan Hakan Galip çıkarak Müthiş Ödül oyununu kazanan takım 10-7 ile Ünlüler Takımı Oluyor.
 
Oyunu kaybeden gönüllüler takımında Turabi Su oyunlarından nefret ettiğini söylüyor. Önceden Denizde Boğulma Anı Yaşadığı için Su oyunlarından Çok Nefret ettiğini Her suya dalışında Bu anını hatırladığını Söylüyor.
 
Akşam yemeğini kazanan ünlülere bir süprizde müzik ekibinden oluyor. Ünlüler Takımı yemek sofrasında 3 kişilik ekipten oluşan muhteşem bir canlı müzik ekibi ile karşılanıyor. Yemek sonrasında sütlaç keyfi ile gecenin kapanışı yapılıyor.
 
Hakan’dan Duyulmayacak sözler ; Sürekli turabiyi öven hakan Turabiyi çok sevdiğini ezeli rakibi olduğunu ve finale birlikte çıkmak istediğnii söylüyor. İlk olarak Turabi ile aramızdaki buzlarını kıracağını ve Daha sonra 2 takımdaki tüm oyuncuları bir araya getirip 1 ateş çevresinde oturtacağını söylüyor.
 


631x100

Survivor All Star Canlı izle, Survivor All Star Acunn, Survivor All Star 2 Mayıs 2015, Survivor All Star izle, Survivor All Star Sevdiklerinin Videosu

insta
Yorum yapın
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle