Survivor All Star 44. Bölüm 3 Mayıs 2015

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

Survivor all star 44. bölümünde de heyecan ve atmosfer dolu dakikaları ile devam ediyor.
Bu haftaki oyun iki taraf içinde çok önemliydi çünkü Oyunun ödülü Dokunulmazlık Oyunu. Oyunu Kazanan takımdan 1 Eleme adayı seçilicek ve ilerleyen günlerde de aynı takımdan eklenen adaylar ile birlikte çıkan adaylardan birisi elenicek. Kısacası Bugün kaybeden takımdan bir kişi hafta içi elenicek.
 
Bugünki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler alttaki gibi isimleri verdiler.
 
Hakan Pascal Noumanın ismini verdi Berna Hakanın ismini verdi. Pascal Hakanın ismini verdi Anıl Hakanın ismini verdi Serenay Pascalın ismini verdi. Doğukan Bernanın ismini verdi Merve aydın Hakanın ismini verdi. Bu sonuçlarla 4 kez ismi yazılan Hakan İlk Eleme Adayı Oldu.
 

 
Dokunulmazlık Oyunun son etaplarında Sahra ve Berna karşılaşmasında , Serenay ve Begüm atış yaparak Berna 42- Sahra 38 kilo taşıyarak Sahra kazandı gönüllüler 7-3 oldu Turabi ve Hakan karşılaşmasında , Doğukan ve Hilmicem atış yaparak Hakan 82- Turabi 76 kilo taşıyarak Hakan kazandı ünlüler 7-4 oldu Nadya ve Serenay karşılaşmasında , Merve ve Sahra atış yaparak Nadya 48- Serenay 50 kilo taşıyarak Nadya Kazandı gönüllüler 8-4 oldu Hilmicem ve Anıl karşılaşmasında , Pascal ve Turabi atış yaparak Hilmicem 74- Anıl 80 kilo taşıyarak Anıl Kazandı ünlüler 8-5 oldu Hasan ve Doğukan karşılaşmasında , Hakan ve Bozok atış yaparak Hasan 74-Doğukan 66 kilo taşıyarak Doğukan Kazandı ünlüler 8-6 oldu
 
Nadya ve Merve karşılaşmasında ,Serenay ve Sahra atış yaparak Nadya 38-Merve 40 kilo taşıyarak Nadya Kazandı gönüllüler 9-6 oldu Daha sonra ise Bozok ve Doğukan karşılaşmasında , Hakan ve Turabi atış yaparak Bozok 68-Doğukan 78 kilo taşıyarak Bozok’un galibiyeti ile 10-6 olan GÖNÜLLÜLER dokunulmazlık ödülünü aldı. Bu sonuç ile Ünlülerden bir kişinin eleneceği Garantilendi.
 
Bireysel dokunulmazlık sembol oyununda 8 rakam ile rakam oyunu oynandı. Hakan 2 rakam taktıktan sonra pes ederek oyunu bıraktı. İlk Merve Aydın bitirdi daha sonrasında Bernada bitirerek 2. Oyuna geçildi.Bireysel dokunulmazlık oyununda 2. Oyun olan hafıza oyunu ile Merve Aydın ve Berna arasından Merve Aydın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanarak dokunulmaz oldu.


631x100

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyunu,Survivor All Star Canlı izle, Survivor All Star Acunn, Survivor All Star 3 Mayıs 2015, Survivor All Star izle

insta
Yorum yapın
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle