Survivor All Star 47. bölüm 6 Mayıs 2015

Bize destek olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, izleme vb. sorunu yaşıyorsanız @diziizlepcom instagram hesabımızdan bize ulaşıp yardım alabilirsiniz

Google Play

Survivor All Star 6 Mayıs Ünlüler Takımı Haftanın birincisi Serenay Oldu.
Serenay Hakan’ın karşısına Eleme adayı Olarak Pascal Nouma‘yı Çıkardı. Serenay burda belki Bernayı söyleyebilirdi. Ama Hakan özellikle serenaydan önceden rica etmişti. Eğer 1. olursan Lütfen Pascal’ı seç Demişti. Bu yüzden Serenay 2. eleme adayı olarak Pascal’ı Seçti.
Dokunulmazlığı Kazanan Merve ise Gitmeyeceğini düşünerekten Doğukanın İsmini verdi. Ve bu Sonuç İle Eleme Adayları : Hakan Doğukan ve Pascal Oldu.
 
Bu 3 Adaylardan hangisi en az oyu aldıysa o survivor all stara veda eden isim olucak.
 
Bu Sonuçlardan Sonra Oyu en düşük olan Pascal Nouma Survivor All Stara Veda Eden İsim oldu.
 

 
Survivor All Star 47. Bölümü Eleme heyecanı ile devam ediyor. Survivor All Stardan 6 Mayısta Kim Elenicek.
Peki Şuana kadar Survivor All Stardan Kimler Elendi. Öğrenmek istiyorsanız Sarı renkli yazıya tıklayabilirsiniz.
 
Survivor All Star 47. bölümünde Sembol Oyunu oynanıcak ve oyun sonunda Adaya veda edicek kişi belli olucak.
 
Sembol oyununu ilk olarak kızlar oynadı. İlk etapta Sembol oyunundan Sahra elendi.İkinci etapta elenen Begüm oldu. üçüncü etapta berna elendi. Dördüncü etapta ise serenay elendi. ve Kızlarda en son Nadya ve merve karşı karşıya seramik kırma oyunu oynadı.Ve bu oyundan merve galip çıkarak 4. Sembolünü kazanmış oldu.
 
Sembol oyununda erkeklerde ise ilk etapta Hilmicem Elendi. İkinci etapta Pascal Elendi.Üçüncü etapta hakan elendi. Dördüncü etapta Hasan elendi. Son etapta Turabi elendi ve finalde Seramik kırma oyununu doğukan ile bozok oynadı. Bu oyundan bozok galip gelerek Erkeklerde Sembolü alan oyuncu oldu.
Bu sonuç ile kızlarda Merve Erkeklerde ise Bozok Sembol Sahibi oldu.


631x100

Survivor All Star 47.bölüm,Survivor All Star Kim Elendi, Survivor All Star 6 Mayıs kim Elendi, Survivor All Star Kim Elendi 6 Mayıs 2015, Survivor All Star izle

insta
Yorum yapın
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle