Survivor all star kimler elendi

Survivor all starda şuana kadar kimler elendi bu sayfamızdan sürekli güncel olarak öğrenebiliceksiniz.

Her hafta elenenen kişiler bu sayfamızda güncellenerek belirtilicektir.

Survivor All Star’da bu sezon Ünlüler takımını fulya keskin, merve oflaz, hakan hatipoğlu, pascal nouma, anıl tetik, almeda abazi, doğukan manço, berna canbeldek, merve aydın, serenay aktaş ve ahmet dursun oluşturdu.

Gönüllüleri ise nadya zaglı, özlem çalın, taner özdeş seda aktuğlu, begüm yücetan, hasan yalnızoğlu, bozok gören, duygu çetinkaya, hilmi cem intepe, sahra ışık ve turabi çamkıran oldu.

Survivor all starın tüm bölümlerini hd kalitede izlemek için hemen bu yazımızın altındaki pembe renkteki çizgiler arasındaki linklerden veya sağ taraftaki kategoriler bölümünden ulaşabilirsiniz.

==========================================================================

Survivor All Star Tüm bölümlerini Survivor All star yeni bölüm  survivor all star eski bölüm  Sitemizden Survivor hd izle kalitesinde izleyebilirsiniz.

==========================================================================

HAFTA HAFTA ELENENLER LİSTESİ ;

1. Hafta Eleneni ; Duygu Çetinkaya 
Survivor all star’da ilk elenen isim Gönüllüler’den Duygu Çetinkaya oldu. Sürekli kavgalarıyla tanınan duygu çetinkayanın rakibini yani 2. eleme adayını 1. olan turabi seçti.Turabiye eğer 1. olursan duygunun karşısına beni seç diyerek hilmicem oldu. ve turabi hilmicemi seçti. hilmicemin puanı duygunun puanından yüksek olduğu için duygu dominik’e veda eden ilk isim oldu.

 

2. Hafta Eleneni ; Fulya Keskin 
Survivor all star’da 2. Hafta merve oflaz ile eleme adayı olan fulya keskin oldu.Oyu en düşük olan Fulya Keskin Survivordan elendi.

 

 

 

 

 

3. Hafta Eleneni ; Ahmet dursun
Survivor all star’da 3. elenen isim ise Kafada sorular bırakan Ahmet dursun oldu. Elenme sebebi ilk olarak midesindeki rahatsızlık olarak belirtildi ama sonrasında ise kendisine açılan hakaret davası yüzünden elendiği ortaya çıktı.

 

 

 

 

4. Hafta Eleneni ; Seda Aktuğlu
Survivor all star’da 4. hafta elenen ismi Seda Aktuğlu oldu.Elendikten sonra Seda Aktuğlu hilmicemi yerin dibine sokarak şok itiraflarda bulundu. Hilmicem nefretini bana hissettirdi. Bana haince bakışları vardı. Adam yerine koymuyor konuşmak istediğimde. Feci derecede burnu yukarıda. Hayatımda böyle bir insan görmedi. Kimse olmadığında benimle kötü kötü konuşuyor ve azarlıyor dedi.

 

5. Hafta Eleneni ; Almeda Abazi 
Survivor all star’da 5. hafta elenen ismi Almeda Abazi oldu. Ada konseyinde en çok ismi alan almeda olmuştu. 2. eleme adayını ise 1. olan anıl Merve oflazın ismini verdi. Merve oflaz ve almeda abazi arasında en düşük puanı almeda alarak dominik’e veda etti.

 

 

 

6. Hafta Eleneni ; Taner Özdeş
Survivor all star’da 6. hafta elenen ismi Taner oldu. Sahra ve tanerin eleme adayı olduğu 6. haftada en az puanı alan taner survivor all stardan elendi.

 

 

 

 

 

7. Hafta Eleneni ; Merve Oflaz
Survivor all star’da 7. hafta elenen ismi Merve Oflaz oldu. Eleme adayı olarak Merve oflaz ve berna olmuştu. Haftanın 1.si olan Anıl ise 3. isim olarakta hakanın ismini verdi. en az puanı olan Merve oflaz Survivordan elendi.

 

 

 

 

8. Hafta Eleneni ; Özlem Çalın
Survivor all star’da 8. Haftada Ada Konseyinde Eleme adayı olarak 4 er oy ile Hasan ve Bozok Olmuştu. Haftanın 1.si eleme adaylarından birisi olan Hasan çıktı ve Hasan elenmekten kurtuldu. Hasan Bozok’un karşısına 2. eleme adayı olarak Turabi’nin ismini verdi. Dokunulmaz olan Nadya ise 3. eleme adayı olarak Özlem‘in ismini verdi. ve bu 3 adaydan en az oyu olan Özlem bugünün elenen ismi oldu. Ve Özlem Survivor All Stardan Elendi.

Survivor all star 37. bölümü izlemek için tıklayın.

 

 

10. Hafta Eleneni ; Pascal Nouma
Survivor all star’da 9. Haftada Birleşme partisi olduğu için eleme olmamıştı. 10. Haftada Ada Konseyinde Eleme adayı olarak 4 oy ile Hakan Olmuştu. Haftanın 1.si Serenay Oldu. Serenay Hakanın karşısına 2. eleme adayı olarak Pascal’ın ismini verdi. Dokunulmaz olan Merve ise 3. eleme adayı olarak Doğukan‘ın ismini verdi. ve bu 3 adaydan en az oyu olan Pascal bugünün elenen ismi oldu. Ve Pascal Survivor All Stardan Elendi.

 

11. Hafta Eleneni ; Nadya Zagli
Survivor All Star 13 Mayıs 2015 52. Bölüm‘de Elenen isim Nadya Zagli Oldu. Ada konseyinde ilk elenme adayı Sahraydı.Haftanın 1.si Hasan oldu ve hasan Nadya’nın ismini verdi. 3. Eleme adayınıda dokunulmaz olan Turabi Begümün ismini vererek belirledi. Bu şekilde 3 Eleme Adayı Sahra Begüm ve Nadya Oldu. Sahra Begüm ve Nadya İçinden en düşük oy Nadya‘nın Çıktı ve Survivor All Star’dan Nadya Elendi.

 

12. Hafta Eleneni ; Sahra
Survivor All star İlk Eleme Adayı 4er Oy ile Hasan ve Bozok‘tu Bu Hafta Yarışmacılardan gelen oylar ile en çok oyu alan 1. yarışmacı Hasan oldu. ve Eleme adayı olmaktan kurtuldu. Bu sonuç ile Survivor all stardan gitme adayı olarak Turabi‘nin ismini verdi.3. Eleme adayını ise Dokunulmaz olan Hilmicem Belirledi. Ve Hilmicem Sahra Dedi.Bu sonuçlar ile Bozok – Turabi – Sahra Eleme Adayları oldu.Bu Eleme adaylarından en az oy Sahra‘nın çıktı ve Survivor All Star Sahra 20 Mayıs’ta Elendi.

 

13. Hafta Eleneni ; Berna Canbeldek
Survivor All star İlk Eleme Adayları 4er Oy ile Hakan ve Berna olmuştu. Bu Hafta Yarışmacılardan gelen oylar ile en çok oyu alan 1. yarışmacı Merve Aydın oldu. Bu sonuç ile Survivor all stardan gitme adayı olarak Serenay‘ın ismini verdi.3. Eleme adayını ise Dokunulmaz olan Doğukan Belirledi. Ve Doğukan Anıl Dedi.Bu sonuçlar ile Hakan – Berna – Serenay – Anıl Eleme Adayları oldu.Bu Eleme adaylarından en az oy Berna‘nın çıktı ve Survivor All Star Berna 27 Mayıs’ta Elendi.

 

14. Hafta Eleneni ; Bozok Gören
Survivor All star İlk Eleme Adayı Hasan olmuştu. Bu Hafta Yarışmacılardan gelen oylar ile en çok oyu alan 1. yarışmacı Hasan oldu. Bu sonuç ile Hasan Eleme adaylığından düşmüş oldu. Hasan gitme adayı olarak Bozok‘un ismini verdi. 2. Eleme adayını ise Dokunulmaz olan Hilmicem Belirledi. Ve Begüm Dedi.Bu sonuçlar ile Bozok – Begüm Eleme Adayları oldu.Bu Eleme adaylarından en az oy Bozok‘un çıktı ve Survivor All Star Bozok 3 Haziran’da Elendi.

 

15. Hafta Eleneni ; Anıl Tetik
Survivor All star İlk Eleme Adayı Anıl olmuştu. Bu Hafta Yarışmacılardan gelen oylar ile en çok oyu alan 1. yarışmacı Merve Aydın oldu. Dokunulmaz olan Doğukan ise Dokunulmazlık oyununda serenay ile son ana kadar kafa kafaya çekiştiği için serenayı söylemeyerek Hakanın ismini verdi. Hakan ve Anıl Eleme Adayları oldu.Bu Eleme adaylarından en az oy Anıl‘ın çıktı ve Survivor All Star Anıl Tetik 9 Haziran’da Elendi.

 

BU SAYFAMIZI SIK KULLANILANLAR ARASINA EKLEYEBİLİRSİNİZ. HER HAFTA SÜREKLİ GÜNCELLENİCEKTİR.

İçerik izinsiz ve kaynak belirtilmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır..!!

survivor kimler kaldı,survivor son bölüm izle,survivor yeni bölüm izle,survivor kim kazandı,survivor kim elendi acunn,survivor all star tek parça

Yorum yapın
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle / / / / / / video izle