Beni Affet 1363. Bölüm izle 16 Nisan 2018telifplayer

Beni Affet 16 Nisan 2018 Pazartesi 1363. Bölüm Star'da Son Bölüm başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
    Suat ErsoyYorum 00:32 Nisan 17th, 2018 de Yazılmıştır..

    Kusura bakmayın ama dizinin iyice suyunu çıkardınız,daha doğrusu zırvaladınız,izleyicilerin birazda sevinmeye hakları var,gereksiz bahanelerle diziyi uzatıyorsunuz,şimdi Feride’nin çocuğu yaman dan gizlemesine ne gerek var ? Eski kocasına söylüyor,kocasından gizliyor,biraz gerçekçi olun izleyicileri Abtal yerine koymayın,bu günden itibaren BENİ AFFET benim için ölmüştür.

    Suat ErsoyYorum 00:40 Nisan 17th, 2018 de Yazılmıştır..

    Dizinin suyunu çıkardınız,uzatmak için abtalca konular işliyorsunuz,Feride’nin çocuğunu eski kocasına söyleyip, Yaman dan gizlemenin manası ne? izleyiciler gerçekleri severler,bu şekilde devam ederseniz dizinizin değerini sıfıraindirirsiniz,şahsen biz Ailece yarından itibaren artık İzleyiciniz değiliz.

Günlük Diziler
Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle