Gülizar 4. Bölüm izle 10 Şubat 2018

Gülizar Son Bölüm izle 4. bölüm 10 Şubat 2018 Cumartesi Kanaldde başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  mimarYorum 03:29 Şubat 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Iyi bir site

  Ömer BayramoğluaYorum 17:06 Şubat 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kanal d nin dizilerini internet ten izleyebilmek maalesef pek mümkün deği . İzleyeceğini dizinin tarihini ve bölünü bir gün sonra iki gün sonra yazıyorsunuz. Açılan sayfa gayet güzel. Hiç bir sıkıntı veya sorun yok . Sayfadan istenen ve izlemek istediğiniz böülmü ,tıklayınız .<<<işte ondan sonra aynı bölüm ve aynı tarihli nekadar sayfayı tıklarsan tıkla , hhiç bir sayfa da dizinin tamamını izlemek mümkün deyil . Saatlerce tıkla .Netice maalesef yok.Yani dizi izleyemezsiniz . 5 veya 2 bilemedin 3 dakikalık frağmen izleyebiliyorsunuz . Halbuki tikladiğiniz yerde mesala 4.bölüm full hd izyeniz diyor . Hemen tıklıyorsunuz ama kaşına yukarda belirttiğim gibi 3, 5 veya 2 dakikalık farağmen mi nedir o çıkıyor. Amacım dizinin tamamını izlemek olsada mümkün değil . bu durumdan sonra bize de dizinin çok izlendiğini kanıtlamak için durmadan , bıkmadan ve usanmadan ,tıklamak düşüyor. Bizde saydıra saydıra onu yapıyoruz . Bu şıkayetimi iki kez daha yazdım bu 3.sü . İşte size gerçek yorum . Lütfen çözünüz . Teşekkıürler , kolay gelsin .

  diziizlep.com / YöneticiYorum 22:18 Şubat 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Merhaba ömer bey. biz telif haklarından sorun yaşadığımızdan dolayı bize verilen izinin bukadarlı kısıtlı olduğundan dolayı malesef bukadar yayınlayabiliyoruz önemli olan sahnelerden kısa derlemeleri. full halini izleyebilmeniz içinde kanalın direk o bölümü izleyebilceğiniz sayfasına yönlendirme bölümüde ekliyoruz. sonuç olarak full olarak izleyebilme olanağı sağlıyoruz. ama çoğu ziyaretçiler kanald de izleyemediklerini söylüyor ama bende herhangi bir sorun yok. onu bende anlayamadım tam ama sanırım kanald yetkilileri yakın zamanda çözerler sorunu.

  Ömer BayramoğluaYorum 11:12 Şubat 12th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sayın ilgili , ilginize ve verdiğiniz bilgilere çok teşekkür ederim . Sizi anladım . Ama lütfen , sanki açılan sayfalardan dizinin tamamı izlenecekmiş gibi bölümleri ve tarihleri verilerek full izle gibi sayfaları lütfe kaldırın . onun yerine telif hakkımız olmadığından , tamamını değil parça parça yayınlıyoruz deyin ki , durumu bilelim , zamanımız boşa harcanmasın ve sinir sistemimiz bozulmasın. İyi dileklerimle , başarılar diliyorum .

  AnonimYorum 00:09 Şubat 13th, 2018 de Yazılmıştır..

  Doğru dürüst bölümleri verin

  KonulYorum 13:01 Şubat 17th, 2018 de Yazılmıştır..

  Azerbaycanda niye 4 cu bolume baxmag olmur baglidi youtubede

Günlük Diziler
Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
yabancı dizi izle