Maral 9. bölüm 30 nisan 2015

Maral en güzel hikayem 9. bölümde heyecan oldukça dorukta. Sarp Herşeyi anlatıyor. Maral ile kavga eden Arya Maralı işten kovuyor. Ağlayarak iş yerinden ayrılan maral Aslı ile birlikte Aslı’nın evine gidiyorlar. Maral’ın işten atıldığını gören sarp maralın peşinden koşarak onu teselli etmeye çalışıyor. ve arya ile konuşup bu durumu düzelteceğini söylüyor.

DİZİNİN TEKRARINI HEMEN ALTTAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 
Maralın işten atıldığını öğrenen deniz mutluluktan havalara uçuyor. Ama bu durum pekte kısa süreceğini bilmiyor.
 
Arya ile konuşan sarp olan biten herşeyi kardeşi olduğunu. Vs Herşeyi anlatıyor. Bunu duyan Arya Şok geçiriyor. Çok üzülüyor. Ve Arya sarpa hemen annesine getirilmesini istiyor. sarp ise bunun için tek şartla getireceğini söylüyor. ve maralla konuşup tekrar işe almasını istiyor.
 
Daha sonra arya ile sarp aslı’ların evine giderek arya maral ile konuşup özür dileyerek gönlünü alıyor. daha sonra oradan Sarp arya’yı annesine getirir. Ama annesine iş arkadaşı diye tanıtır. Annesi ile biraz eskilerden konuştuktan sonra duygulanan arya fenalık geçirerek o anda Düşük engelleyici hap attı. Hapı gören sarpın annesi Şüpheli şekilde bakınca arya hapın multivitamin hapı olduğunu ve iyi geldiğini söyledi.Daha sonra arya gittikten sonra sarpın annesi bu arya ile aralarında birşey olup olmadığını soruyor. ve Kızın hamile olduğunu o yüzden o arya’ya yaklaşmaması gerektiğini söylüyor. Buna ilkten inanamayan sarp annesine nasıl öğrendiğini soruyor. Annesi hemşire olduğu için hapı atarken gördüğünü ve multivitamin hapı değilde düşük engelleyici hap olduğunu gördüğünü söylüyor. Bu şekilde bazı gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor.
 
Ertesi gün işe tekrar gelen maralı, arkadaşları çok sevinçli bir şekilde karşılıyorlar. arkasından gelen arya herkesin içinde maraldan özür diliyor. Daha sonra arkalarından gelen deniz maralın işe döndüğünü görünce tekrar bozuluyor.
 
Bir yandanda deniz Koleksiyonu için Nurellayı Maral dizisine getirmiş oluyor. Nurella Maral dizisinde oldukça komik Anlar Yaratıyor.
 
Aslı’nın en büyük hayallerinden birisi olan Nurella ile tanışmak gerçek oluyor. Maral Dizisine konuk olan Nurella ile Dizi içerisinde tanışma fırsatı bulan Aslı Mutluluktan Havalara uçuyor ve bol bol fotograf çektiriyor.
 
Sarp maral ve Arya Benan’a Bir oyun oynuyorlar ve İş yerinin terasında Benan ve Arya için Romantik bir yemek sofrası hazırlıyorlar. Burada arya herşeyi unutabilmek için kendisi ile evlenmesini istiyor. ilkten benan biraz tekliyor ama sonradan teklifi kabul ediyor. Ama benan Bu evliliğin sahte olcağından haberi yok. Ama Benan Nikah Masasından Yapamam diyerek kaçıyor.
 

Maral en güzel hikayem izle,Maral 9. bölüm,Maral en güzel hikayem 9. bölüm, Maral son bölüm, Maral 30 nisan 2015,Maral izle, Maral 9 tek parça

Yorum yapın
Günlük Diziler
Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle