Survivor all star 40. bölüm 27 nisan 2015

Survivor all star 40. bölümünde birleşme partisinden önceki son ödül oyun öncesi Survivor all star oyuncularından ada birleşimleri hakkında şok sözleri çok dikkat çekti. Survivor all star Turabi Adalar birleşince o ada patlar dedi. ve devamında bakalım bu patlamada sağ çıkan kim olucak dedi.Yarın Yani 28.04.2015 Survivor all star birleşme partisinden sonra Gönüllüler ünlülerin adasında yaşamaya başlayacaklar.

 
Survivor all star da bu akşamki ödün oyunu tahin pekmez ve kahvaltılıklardı. ödül oyununu gönüllüler 10-9 kazanarak ödülü kazandı.
 
Acun’un Survivor all star Tarihinde ilk defa yarışmacılara varmısın yokmusun oyununu oynattı. Ve Survivor all star varmısın yokmusundan sadece gönüllülerden 2 kişi ünlülerden 2 kişi kazanıcak. ve toplamda 4 kazananın olcağını belirtiyor.
 
Bu 4 kişilik kazananlar için ödül olarak yine Survivor all star tarihine geçicek bir ödül oldu.
Ödül : kazanan kişiler istediği kadar doyana kadar hamburger kazanıcak. Asıl ödül ise şu oldu. Oyunu Kazanan 4 kişi Varmısın yokmusundan kazandığı paraları harcamak için bir helikopter ile bir alışveriş merkezinin tepesine indirilicek. ve bu alışveriş merkezinde 1 saat içinde yiyecek içecek hariç istediklerini paraları bitene kadar alabilicekti.
 

1. Yarışmacıyı belirlemek için acun tüm yarışmacılara Survivor all star da kaç kişi çalışıyor sorusunu sordu. Survivor all star’da 450 kişi çalışırken bu soruya en yakın tahmini 430 ile Merve Aydın vererek ilk yarışmacı oldu ve yarışma sonucunda Merve Aydın Yarışmadan 23.000 Pezo Aldı.
 
2.Yarışmacıyı belirlemek için sorulan soru En son oynadığınız mini futbol oyununda oynanan oyunların toplam süresi kaç dakika sorusuna en yakın cevabı 125 ile nadya vererek 2. yarışmacı nadya oldu ve Yarışma sonucunda Nadya Yarışmadan 10.000 Pezo aldı.
 

Ve bundan sonra Survivor all star 40. bölüm Aniden bitti. 3.ve 4. Kazananları Survivor all star birleşme partisini ve daha bir çok şeyi Survivor all star 41. bölüm yani Survivor all star 28 Nisan 2015‘de sitemizden izleyebilirsiniz.
 
Survivor all star 41. bölüm 28 nisan 2015 birleşme partisi‘nde Süpriz şeyler oyuncuları beklemekte. Her oyuncu farklı bir partner ile dans edicek. Survivor all star birleşme partisi‘ne Hadise Konuk oluyor. Survivor all star birleşme partisi Hadise şarkıları ve dansı ile tüm yarışmacıları etkileyecek.
 
Hemen alttan Survivor all star 40. bölüm Özetini HD Kalitede izleyebilirsiniz.
 

Survivor All Star Canlı izle, Survivor All Star Acunn, Survivor All Star 27 nisan 2015, Survivor All Star izle, Survivor All Star 40 tek parça

Yorum yapın
Günlük Diziler
Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle / / / / / / yabancı dizi izle