Zuhal Topal 29 Şubat 2016 izle

videoisleniyor

Zuhal Topal 29 Şubat 2016 Pazartesi Foxtv'de Son Bölüm başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  damla.Yorum 21:36 Şubat 29th, 2016 de Yazılmıştır..

  umut.birincidi.

  inga togonidzeYorum 22:35 Şubat 29th, 2016 de Yazılmıştır..

  Bekleyen ,sevginin ve hanipenin,orda ücretsiz tatil yaptılar ,seircilarin psikolız bozulyolar,her kez esra erola geçmiş ı ki oradan gitikdan sonra,bu ne ya o kğzin bir cevrem yokm.utanyırum onun yerine.

  inga togonidzeYorum 22:50 Şubat 29th, 2016 de Yazılmıştır..

  Umut seni çok seviyoruz,

  Lale GülçiçekYorum 22:55 Şubat 29th, 2016 de Yazılmıştır..

  Bence, Umut için hazırlanmış oyundan başka bir şey olamaz. Ya da Müge hanım şov yapmak için gelmiş. Aslında gelen talipler de araştırılmalı her önüne gelen programa alınmamalı…Ayrıca, Evlilik gibi kutsal müesseseye saygı duyulmalı, atışmalar çirkin hitaplar yakışmıyor. Biz seyirci olarak rahatsız oluyoruz. Duruma el atılmasını rica ederiz. Saygılı ve seviyeli yayınlar dileriz..

  Vusal...Yorum 14:33 Mart 1st, 2016 de Yazılmıştır..

  Abi yemin ederim, boyle bir komedi yok ))) super yaa…

Günlük Diziler
Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
yabancı dizi izle